Agresszív kismalac elmegy az orvoshoz:
– Doki, mostanában gyorsan fölkapom a vizet!
– Miért?
– Sok a duma!!!
hirdetés
Értékeld a viccet:
[Összesen: 40 Átlag: 4.1]
Agresszív kismalac elmegy az orvoshoz:
– Doki, mostanában gyorsan fölkapom a vizet!
– Miért?
– Sok a duma!!!