Két fa beszélget:
– Helló, picim! én a tölgy vagyok! Akarod látni a makkomat?
– Pfúj! Én még fűz vagyok!

hirdetés
Értékeld a viccet:
[Összesen: 2 Átlag: 2.5]

Tölgy és a fűzfa vicc kategóriái

hirdetés: