Két fa beszélget:
– Helló, picim! én a tölgy vagyok! Akarod látni a makkomat?
– Pfúj! Én még fűz vagyok!
hirdetés
Értékeld a viccet:
[Összesen: 3 Átlag: 2]
Két fa beszélget:
– Helló, picim! én a tölgy vagyok! Akarod látni a makkomat?
– Pfúj! Én még fűz vagyok!