– Ma nagy szerencséje van, mama, – mondja a biciklis fiatalember egy idős néninek, akit éppen elütött.
– Szerencsém? Hát ebben meg mi a szerencse?
– Általában úthengert szoktam vezetni…
Értékeld a viccet:
[Összesen: 2 Átlag: 5]
– Ma nagy szerencséje van, mama, – mondja a biciklis fiatalember egy idős néninek, akit éppen elütött.
– Szerencsém? Hát ebben meg mi a szerencse?
– Általában úthengert szoktam vezetni…
Egy srác felszáll az éjjeli buszra, és flegmán odaveti a buszsofőrnek:
– Mikor indul ez a szemétláda?
– Majd ha megtelik szeméttel!