– Nem értem, doktor úr, miért húzta ki három fogamat, amikor csak egy volt beteg?
– Tudja, túl sok érzéstelenítőt adtam be magának, és nem akartam, hogy kárba vesszen.
hirdetés
Értékeld a viccet:
[Összesen: 2 Átlag: 3]
– Nem értem, doktor úr, miért húzta ki három fogamat, amikor csak egy volt beteg?
– Tudja, túl sok érzéstelenítőt adtam be magának, és nem akartam, hogy kárba vesszen.