Két vámpír találkozik, az egyik kezében egy nagy szelet kenyér van. Megkérdi a másik vámpír a társát:
– Hé, barát, minek az a kenyér neked?
– A szomszéd utcában baleset történt, megyek tunkolni!

hirdetés
Értékeld a viccet:
[Összesen: 4 Átlag: 4]

Vámpír vicc kategóriái

hirdetés: